Kyivstar 068 50 200 30

Vodafone 095 50 200 30


       

 

Kyivstar 068 50 200 30

Vodafone 095 50 200 30


       

―НАШ БЛОГ―

Збірка публікацій в сфері здоров'я, покращення самопочуття та якості життя.Рослини допоможуть вам у цьому. Стежте за новими публікаціями в блозі!

Статті магазину ТМ ВІРДОЛ

―ВІДГУКИ―

Що про нас говорять

Я вживаю Memory Active для розумової ясності і це перевершило мої очікування. Ця дієтична добавка допомагає мені, особливо під час напружених робочих днів.

Марина Анатоліївнам. Прилуки, Чернігівська обл.

Наразі я використовую Вірдол Імунітет для профілактики та захисту під час осіннього сезону застуди та грипу. Приємно знати, що я підтримую свою імунну систему природними лікарськими рослинами.

Наталіям. Одеса

Шкіра, нігті, волосся – чудесна рослинна добавка від VIRDOL для краси. Моя шкіра стала чистішою. Дуже вражена першими результатами.

Вікторіям. Полтава

БАД В КАПСУЛАХ ВІРДОЛ
рослини які виростовує ВІРДОЛ
екстракти лікарських трав добавки бад ВІРДОЛ

―ПИТАННЯ―

Є питання?

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше питання - ми з радістю відповімо на ньго! Просто залиште його в контактній формі!

 • Чи містить ваша продукція алергени?

  Продукція ТМ ВІРДОЛ не містить глютену, арахісу, кунжуту, дріжджів та продуктів тваринного походження.

 • Ваші продукти веганські чи вегетаріанські?

  Всі продукти ТМ ВІРДОЛ є веганськими.

 • З якої сировини виготовлені ваші капсули?

  Наші капсули виготовлені з продукту похідного целюлози (гіпромелоза або гідроксипропілметилцелюлоза). Капсули з ГПМЦ також веганські та безглютенові. Не містять консервантів та барвників.

 • Чи має ТМ ВІРДОЛ тестування третьою стороною?

  Вся продукція ТМ ВІРДОЛ проходить контроль якості в сертифікованій та акредитованій лабораторії. Основні методи тестування в лабораторії на присутність пестицидів, важких металів, мікробіологічний та радіологічний контроль.

 • Яка політика ТМ ВІРДОЛ щодо ГМО?

  ТОВ ВІРДОЛ прагне використовувати і підтримувати тільки сировину, яка не містить ГМО. Ми не купує ГМО рослинні екстракти та/або допоміжні інгредієнти. Ми завжди зробимо все можливе, щоб наша продукція була
  без ГМО.

 • Як довго зберігаються рослинні продукти ТМ ВІРДОЛ?

  Продукція на основі рослинних екстрактів до розкриття пакування має термін придатності 3 роки з дати виготовлення. Також її потрібно утримувати від прямих сонячних променів, зберігати при нормальній кімнатній температурі до 25 °С та помірній відносній вологості.

 • Чим відрізняється сухий рослинний екстракт в міліграмах (мг) від сухої подрібненої рослини в грамах (г)?

  Еквівалент сухої трави - це кількість сушеної рослини, яка використовується для виготовлення екстракту, і це найпростіший спосіб порівняти силу рослинних продуктів. Екстракт - це рослина, яка пройшла процес екстракції. Цей процес включає в себе використання спирту та води для виготовлення рідкого екстракту, вуглекислого газу для виготовлення надкритичного екстракту на масляній основі або спирту та/або води (та процесу заморожування) для виготовлення порошкового екстракту.
  В кінці процесу екстракції рослинне волокно викидається, а вага сухого рослинного екстракту буде значно нижчою початкової ваги рослини. Найпростіший вид екстракту – заварений чай. Суху вагу чайного пакету можна прирівняти до еквіваленту сухої рослини, необхідної для приготування чаю. Щоб виміряти кількість сухого екстракту в чаї, потрібно випарувати воду з завареного чаю (без чайного листя) і виміряти невелику кількість порошку, яка залишається.

 • Який розмір капсули в продуктах ТМ ВІРДОЛ?

  Ми використовуємо капсулу розміром 00 для всіх інкапсульованих продуктів.

 • Чому цей рослинний продукт відрізняється по кольору від попереднього, який я придбав (-ла)?

  Рівні хімічних складових цілком природно різняться. На складові рослин та рослинних екстрактів впливають такі умови вирощування, як грунт, погода і висота, а також такі фактори, як вік рослини, коли він був зібраний і де вона росла. Це означає, що кожна партія рослинного екстракту може трохи відрізнятись одна від одної.