Kyivstar 068 50 200 30

Vodafone 095 50 200 30


       

 

Kyivstar 068 50 200 30

Vodafone 095 50 200 30


       

Імби́р садо́вий (аптечний, лікарський), рідко імберець, инбирець  (лат. Zingiber officinale) — однодольна вічнозелена рослина родини імбирних.
Часто називається просто імбирем, але цей термін може також посилатися як на рід, до якого належить ця рослина, так і на їстівну частину рослини, що зазвичай використовується як спеція в кулінарії у всьому світі. Хоча ця частина часто вважається корінням, вона є корневищем, тобто горизонтальним підземним стеблом рослини. Кореневище імбиру має тривалу історію культивування і походить з Китаю, після чого розповсюдилося на Індію, Південно-Східну Азію, Західну Африку і Вест-Індію.
Розмовна назва — «білий корінь».
Не всі з тих, кому корінь імбиру відомий як цілющий засіб або як спеція, знають, як виглядає рослина імбир. Гачкуватий корінь імбиру, чия хитромудра форма може нагадати людині з фантазією то стислу руку, то казкова істота, - це лише підземна частина рослини. 
Батьківщиною імбиру є Південно-Східна Азія. У цьому регіоні його вирощують уже кілька тисяч років. В Європу імбир був завезений в середні віки, і за досить короткий відрізок часу імбир став широко застосовуватися в кулінарії і в лікувальних цілях.  У 16 столітті імбир з’явився і в Америці, і там він також швидко завоював популярність. Завдяки тому, що імбир дуже швидко став популярним практично в усьому світі. Його стали вирощувати, і вирощують до цього дня в Японії, Китаї, Індії, Австралії, Бразилії, Аргентині та багатьох інших країнах.
У нас Ви можете купити препарат, до складу якого входить сухий екстракт Імбирю.

Імбир звичайний

Імбир звичайний - Zіngiber officinаlis

  • Опис:

    Корінь імбиру має вид круглястих, розташованих переважно в одній площині, пальчасторозділених шматочків. Віддалено нагадує різні фігурки. 
    Залежно від способу попередньої підготовки розрізняють два види імбиру:● білий імбир — це заздалегідь вимитий імбир, очищений від поверхневого щільнішого шару;● чорний імбир — що не зазнав попередньої обробки.
    Обидва види висушують на сонці. Чорний імбир внаслідок цього набуде сильнішого запаху і пекучішого смаку. На зламі імбир ясно-жовтого  кольору  незалежно від виду.  М'якоть  молодого коріння майже біла; чим старіший корінь — тим жовтіший він на зламі. Найчастіше імбир трапляється в меленому вигляді. Мелений імбир має вигляд сірувато-жовтого борошнистого порошку.

  • Склад:

    Імбир – має унікальний склад. Крім стандартного набору з рослинних жирів, білків і вуглеводів, в імбирі містяться вітаміни групи В, рибофлавін, ніацин, пантотеннова кислота, фолацин, аскорбінова кислота, токоферол, кальцій, залізо, магній, фосфор, калій, натрій, цинк, а також практично всі незамінні амінокислоти, що дозволяє цим прянощам живити абсолютно всі тканини і органи організму.

  • Фармакологічна дія:

    Препарати на основі імбиру стимулюють роботу імунної системи, укріпляють організм і допомагають у боротьбі з вірусами та інфекціями, особливо в період простудних захворювань.
    Імбир очищує кров від холестерину, усуває токсини, покращує кровообіг та зміцнює стінки судин, має потогінні та знеболюючи властивості. Вживання імбиру допомагає шлунку переварити їжу та засвоїти корисні речовини, прискорює обмінні процеси, тому він також стане у пригоді тим, хто переймається за свою талію.

  • Заготівля сировини:

    Збирати імбир можна на початку осені. За кілька днів до збирання імбир перестають поливати, потім за допомогою лопати або вил дістають із ґрунту. Коріння імбиру звільняють від наземної частини, ділять на окремі частини, промивають і просушують.
    Як і будь-який коренеплід, імбир можна зберігати в холодильнику або в підвалі. Найкраще імбир зберігається за температури не вище 3-5° та вологості вище 80%. Засихає він частіше, ніж згниває, тому хорошим варіантом буде зберігання імбиру в ящику з вологим піском або тирсою. 
    Імбир для зберігання на зиму можна нарізати та засушити або заморозити.

  • Користь для організму:

    Корінь імбиру вживають свіжим, сушать і маринують. Але все ж таки найкорисніший він у свіжому вигляді. У складі імбиру є вітаміни А, В, С, необхідні амінокислоти та мікроелементи магній, залізо, натрій, калій, цинк та фосфор. Це обумовлює доволі широкий спектр його застосування.

  • Протипоказання:

    Не рекомендується приймати імбир:
    ● при кишково-шлункових захворюваннях (ентериті, виразці, коліті, гастриті), він може завдати шкоди і без того пошкодженій слизовій оболонці органів шлунково-кишкового тракту);● при цирозі печінки, гепатиті, жовчнокам’яній хворобі;● при будь-яких видах кровотеч;● при високому артеріальному тиску, ішемічній хворобі серця, передінфарктному стані;● при температурі тіла понад 39 ºС;● при вагітності у другому і третьому триместрі;● за наявності алергічної реакції.Також з обережністю до цього напою слід ставитися під час прийому препаратів, які мають стимулюючий вплив на роботу серця, знижують тиск і стабілізують серцевий ритм.
    Категорично не можна приймати разом з препаратами, які розріджують кров, оскільки корінь має таку ж властивість.

  • Дія та застосування:

    Серед корисних властивостей імбиру слід виділити:
    – Корінь імбиру активно використовується від кашлю. У складі рослини є справжнє джерело найцінніших елементів, які надають відхаркувальну і протизапальну дію. При кашлі напій, приготований на основі кореня імбиру необхідно пити тільки в теплому стані, таким чином досягається більший терапевтичний ефект.–  Рослина нормалізує роботу всієї травної системи, використовується для лікування печії, відрижки, нетравлення шлунка. Але важливо пам’ятати, що препарат має легкий проносний ефект, що необхідно враховувати при діареї.–  Корінь імбиру призначається людям, як стабілізатор алергічних реакцій в організмі. Завдяки тому, що він сприяє виведенню всіх непотрібних компонентів з організму, він сприяє зняттю негативних реакцій після безпосереднього впливу алергену.–  Найголовніша якість продукту – це здатність зміцнювати імунітет. Корінь імбиру для імунітету допомагає нормалізувати захисні сили організму і чоловікам, і всім жінкам. У складі рослини є антиоксиданти, які піклуються про збереження молодості і здоров’я організму.– Корінь імбиру застосовується досить давно для схуднення. Якщо регулярно вживати напій, приготований на основі кореня рослини, то обмінні процеси підсилюють свою діяльність і відбувається найбільш швидка втрата калорій.– Корінь імбиру допомагає печінці очиститися від токсинів і різних отрутохімікатів. – Допомагає корінь імбиру людям, що страждають на діабет, як продукт, що нормалізує кількість вмісту цукру в крові.– Болезаспокійливі якості продукту широко використовуються для лікування мігрені, зняття больового синдрому при зубному болю, а також і при головному. – Корінь імбиру допомагає нормалізувати роботу серцевої системи. Продукт сприяє зменшенню рівня холестерину, а велика кількість магнію, а також кальцію допомагають знизити кров’яний тиск, полегшити працездатність серцево-судинної системи.– Мінімізує ризик розвитку раку. Дослідження показали, що імбир вбиває ракові клітини яєчника швидше і безпечніше, ніж хіміотерапевтичні препарати. Також вчені встановили, що імбир запобігає запаленню кишківника, що є фактором ризику розвитку раку цього органу.

  • Використання в косметології:

    Імбирний корінь містить масу корисних речовин і стає ідеальним засобом для догляду за шкірою обличчя і тіла. Велика частина корисних речовин сконцентрована під шкіркою імбиру, саме тому його потрібно тонко чистити. Для приготування різноманітних домашніх косметичних засобів (маски, лосьйони, креми), можна застосовувати імбир не тільки у свіжому вигляді, але і у формі порошку. 
    Імбир є дійсно унікальним продуктом харчування і пікантною приправою до різних страв, і вважається універсальним косметичним засобом.
    Корінь імбиру володіє наступними корисними властивостями:1. Сильний природний антисептик, який знищує патогенні мікроорганізми. Підвищена активність бактерій провокує поява вугрової висипки і прищів. Тому імбир вважається одним з кращих засобів для боротьби з шкірними висипаннями і акне.2. Надає ранозагоювальну дію.3. Імбир багатий корисними речовинами, що проникають глибоко в шкіру, забезпечуючи інтенсивне і повноцінне харчування.4. Прискорюється процес регенерації тканин та появи нових здорових клітин шкіри. 5. Має яскраво виражену протизапальну дію, що допомагає позбутися від подразнення, запалення і почервоніння шкірного покриву.6. Прекрасний очищуючий засіб, який розкриває пори і очищує пори.7. Завдяки місцевій подразнюючій дії приводить в норму кровообіг і кровопостачання шкіри, стимулює приплив крові, що забезпечує насичення клітин киснем. Проявляє яскраво виражену омолоджуючу дію.8. Зміцнює природний захисний бар’єр шкіри, посилює місцевий імунітет, що допомагає в боротьбі з різними видами інфекцій.9. Регулярне використання косметичних засобів, у складі яких знаходиться імбир, сприяє виробленню шкірою еластину і колагену. Ці речовини несуть відповідальність за ступінь пружності і еластичності шкірного покриву, повертаючи шкірі обличчя здоровий, свіжий і молодий вигляд. 10. При постійному використанні поліпшується колір обличчя. Шкіра набуває здорового і природнього відтінку.

Препарати з імбирем звичайним

Наші продукти, що мають у своєму складі імбир звичайний